881-305-707 Pn-Pt - 08.00-18.00, Sob: 08.00-14.00 - wyślij SMS jeśli nie odbieramy.

Skup Aut Powypadkowych Szczecin

Dlaczego warto wybrać nasz Skup aut powypadkowych Szczecin?

Skup aut powypadkowych Szczecin jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w tej branży i bez obaw można nam zaufać. Wybierając nasz skup będziecie Państwo zaskoczeni wysokością kwoty, jaką możecie zyskać za swój powypadkowy samochód. Każdorazowo staramy się korzystnie i uczciwie wycenić pojazd. Ważne jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju negocjacje. Działamy w mieście oraz na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, dlatego dojazd do klienta i transport lawetą jest gratis.

Jak szeroki zakres usług ma Skup aut powypadkowych Szczecin?

Jesteśmy firmą profesjonalistów, dlatego staramy się prowadzić szeroki zakres usług dla naszych klientów. Jeśli posiadają Państwo powypadkowe auta typu: osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe, busy, autobusy, taxi, po nauce jazdy oraz maszyny rolnicze, to serdecznie zapraszamy do naszego Skupu aut powypadkowych Szczecin. Skupujemy auta w każdym stanie.

Skup aut powypadkowych Szczecin skupuje auta na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Skup aut powypadkowych Szczecin oferuje Państwu swoje usługi nie tylko na terenie Szczecina. Działamy również w takich miastach jak Police, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Goleniów, Nowogard, Międzyzdroje i Świnoujście.

Jak odbywa się wycena i przebieg kupna Państwa samochodu?

Skupujemy auta klientów w Szczecinie i okolicach od ręki. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami telefonicznie. Szybko postaramy się ustalić dogodny dla Państwa termin i miejsce. Nasz Skup aut powypadkowych Szczecin to bardzo szybka, a przede wszystkim pewna transakcja. Nie muszą się Państwo obawiać, że Odmówimy zakupu jakiegokolwiek auta. Skupujemy praktycznie wszystkie auta. Naszym klientom płacimy od ręki. Oferujemy najlepsze ceny i najkorzystniejszą ofertę. Gotówkę otrzymują Państwo automatycznie po sfinalizowaniu transakcji.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu. Na pewno się dogadamy !