881-305-707 Pn-Pt - 08.00-18.00, Sob: 08.00-14.00 - wyślij SMS jeśli nie odbieramy.

Kasacja Pojazdów Police

Kasacja Pojazdów Police - dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Nasza firma jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w tej branży i bez obaw można nam zaufać. Wybierając Kasacja Pojazdów Police będziecie Państwo zaskoczeni jakością i szybkim tempem wykonywania usług. Każdorazowo staramy się obsłużyć Państwa jak najlepiej potrafimy. Ważne jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju negocjacje. Działamy w mieście oraz na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, dlatego dojazd do klienta i transport lawetą jest gratis.

Jak szeroki zakres usług ma Kasacja Pojazdów Police?

Jesteśmy firmą profesjonalistów, dlatego staramy się prowadzić szeroki zakres usług dla naszych klientów. Jeśli posiadają Państwo auta typu: osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe, busy, autobusy, taxi, po nauce jazdy oraz maszyny rolnicze, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się autami w każdym stanie. Przyjmujemy auta sprawne, niesprawne, uszkodzone, zniszczone, zaniedbane, bez opłat, rozbite, spalone, sprowadzone, a nawet wraki.

Kasacja Pojazdów Police zajmuje się autami na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy Państwu swoje usługi nie tylko na terenie Polic. Działamy również w takich miastach jak Szczecin, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Goleniów, Nowogard, Międzyzdroje i Świnoujście.

Jak odbywa się wycena i przebieg kasacji Państwa samochodu?

Utylizujemy auta klientów w Policach i okolicach od ręki. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami telefonicznie. Szybko postaramy się ustalić dogodny dla Państwa termin i miejsce. Kasacja Pojazdów Police to bardzo szybka, a przede wszystkim pewna operacja. Nie muszą się Państwo obawiać, że Odmówimy utylizacji jakiegokolwiek auta. Utylizujemy praktycznie wszystkie auta. Oferujemy najlepsze ceny i najkorzystniejszą ofertę.

Ostatnio Skupione Auta

Kasacja Pojazdów Police

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu. Na pewno się dogadamy !